Virus SARS-CoV-2

Virus SARS-CoV-2

Jako expert na imunologii  disponuje společnost Binding Site odbornými znalostmi, na jejichž základě je možné zachytit extrémně citlivé a vysoce specifické protilátky při detekci určitých onemocnění. 

Zhlédněte naše video

Virus SARS-CoV-2

Virus SARS-CoV-2

Poznejte, v čem se náš test na stanovení protilátek IgG/A/M proti viru SARS-CoV-2 liší od jiných testů na trhu.  

Více informací

SARS-CoV-2

SARS-CoV-2

Regionální spolupráce přináší kvalitní soupravu ELISA, která umožňuje v rekordním čase otestovat protilátky IgG/A/M proti viru SARS-CoV-2 v souvislosti s onemocněním Covid-19

Více informací

Historie společnosti Binding Site

Historie společnosti Binding Site

Společnost Binding Site dodává profesionální diagnostické výrobky klinickým a laboratorním specialistům po celém světě.  Cílem našich zaměstnanců je zlepšovat životy pacientů poskytováním inovativních lékařských řešení. 

Zjistěte více informací o naší společnosti

SARS-CoV-2

Přesný test k detekci protilátek dostupný pro všechny poskytovatele laboratorních služeb

Historie společnosti Binding Site

Společnost Binding Site dodává profesionální diagnostické výrobky klinickým lékařům a laboratorním specialistům po celém světě. Naši pracovníci usilují o zkvalitnění života pacientů, a proto vymýšlejí inovativní medicínská řešení pro zdokonalení diagnostiky a léčby nádorových onemocnění krve a poruch imunitního systému.

Podrobnosti

Smart Solutions

Společnost Binding Site nabízí inteligentní řešení pro vaši laboratoř; po celém světě dodáváme speciální diagnostické testy, přístroje a odbornou podporu. Další informace o inteligentních řešeních pro diagnostiku proteinů.
Smart Solutions

WEBiNAR